zobrazit :

pohovka Tuty z lamina

od
10 270,- Kč
včetně DPH
  • Solidní mechanismus
  • Lamelové rošty

  • Úložný prostor
  • Denní rozkládání

  • Volba matrace
  • Výběr potahových látek Vzorník lamina
  • Omyvatelný povrch
  • Odolné ABS hrany v nabídce
Rozměry
197 cm
délka
88/155 cm
šířka
45 cm
výška sedu
186/68 cm
výsuvná matrace
rozměry vám na přání upravíme
Máte zájem o tento produkt?
Nechcete-li, nemusíte vyplňovat. Čísla neposkytujeme třetí straně. Pošleme SMS nebo zavoláme pokud se nám nepodaří odpověď doručit e-mailem
Ozveme se Vám
Názor zákazníka
Názor ico

Vážený pane Havlas

posílám slíbené foto rozkládací pohovky Tuty, kterou nám dělala na zakázku Vaše firma v červnu 2016. S pohovkou jsme velice spokojeni a vnoučatům se na ni krásně spinká.

S pozdravem. Dagmar Solichová

Dagmar Solichová, Lhota pod Libčany Rozkládací pohovka v buku
Názor ico

Dobrý den, pane Havlas!

Pohovka dorazila v úplném pořádku, je moc krásná a pohodlná. Syn na ni spi již 4 dni a je velmi spokojený! HODNĚ překvapilo balení! Hodinu rozbalovali!! A pak nás čekalo dostat pohovku do patra! To byla práce!! Bylo to neuvěřitelně těžké! Materiály jsou velmi kvalitní a proto máji velkou váhu. Pro srovnávaní nábytek z IKEA skoro nic neváží, protože je s papíru. Kvalita materiálu a zpracování Vašeho nábytku je obdivuhodná! Vyplatila se nám dlouhá cesta :) od Kladna do Hradce Kralove. Děkujeme Vám za perfektní odvedenou práci! Rádi Vaši firmu budeme doporučovat všem známým. Zasílám fotky pohovky Tuty z lamina WENGE, potah matraci FINAL 802 Omlouvám se chyby.

Elly Ivanova, Hřebeč u Kladna Tuty lamino, opěrná čela
Tuty lamino dlouhé a pravé čelo.
Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela Tuty lamino, opěrná čela
Názor ico

Dobrý večer pane Havlasi,

Konečně jsem se dostal k rozbalení a smontování postele. Vše je v pořádku, postel vypadá moc pěkně a syn je spokojený. Mockrát děkuji a všem Vaše výrobky vřele doporučím.

S pozdravem Petr Závodný

Petr Závodný, Praha Rozkládací pohovka
Pravé provedení rohových opěrných čel.
Rozkládací pohovka Rozkládací pohovka Rozkládací pohovka
Prodloužené provedení matrací na 210/výsuvná 200cm
Rozkládací pohovka
Dekor lamina je javor, hrany jsou plastové abs 2mm silné a dobře ochrání, jsou lepené vlhkuodolným lepidlem.
Názor ico

Pane Havlasi, v minulém týdnu nám bylo doručeno dvoulůžko Livy, vyrobené Vaší firmou na základě individuální objednávky (zvýšené lůžko, bez nožiček). Musím ocenit profesionalitu Vašich zaměstnanců, Vaši ochotu při jednání o jednotlivých detailech i rychlost, s jakou jste nám postele vyrobili. S postelemi jsme maximálně spokojeni. Současně posílám fotografie dvoulůžka a také dalších 2 pohovek, které jste nám dělali přibližně před 2 lety (byly to pohovky TUTY pro nás a taky pro dceru). Jsou velmi dobře zpracované, pohodlné - výborné. Ještě jednou moc děkujeme, rádi Vaši firmu doporučíme dál.

S pozdravem Ing. Knaiflová A.

Knaiflová, Praha Tuty lamino, tři čela
Tuty lamino s třemi čely, opěrky, polštářky.
Lamino pohovka rozkládací

Dřevodekory na pohovce Tuty

Pohovky Tuty

Dřevodezén lamina si můžete vybrat z našeho vzorníku. Doporučujeme také přiobjednat kvatitní hrany z ABS plastu, používáme sílu 2mm, ta velmi dobře uchrání výrobek před poškozením při vyšší zátěži.