zobrazit :

Atypy + retro

  • Atypické zakázky
  • Postele z minulých let
  • Můžeme je ale vyrobit i dnes

Máte zájem o tento produkt?
Nechcete-li, nemusíte vyplňovat. Čísla neposkytujeme třetí straně. Pošleme SMS nebo zavoláme pokud se nám nepodaří odpověď doručit e-mailem
Ozveme se Vám

Dvoupostel Palia

Postele Palia

Moderní celočalouněná postel robusní konstukce a vzhledu,

s masivním opěrným čelem za hlavou. Nožky jsou většinou kovové a nabízíme více typů. Denní deka, pokud si ji tedy přejete, poslouží k zakrytí postele i s přikrývkami a ostatním ložním vybavením. Toto dvoulůžko vyrábíme na samostatné vložené, nebo začalouněné matrace. Pokud nechcete polohování, pak je možná i matrace vcelku. To platí obecně u všech /asi nejen/ našich dvoulůžek.

Dvoulůžko s rovným čelem

Rovné čelo postele

Není čelo, které bychom pro naše zákazníky nevyrobili, baví nás to a často se necháváme inspirovat návrhy a podněty odběratelů. Proto máme tolik různých modifikací jednoho typu. Také si navrhněte řešení, které se vám líbí.

Luisa bez nožek se zvýšeným úložným prostorem

Postel bez nožek

Preferujeme praktický a funkční desing. Nakonec k čemu je výrobek plný komplikovaných spojů a vzhledových perliček, když po čase sotva drží pohromadě. Tomu přizpůsobujeme celý náš široký sortiment.

S vloženou samostatnou matrací

Dvoulůžko na vloženou matraci

Naše postele nemusíte mít pouze s pevně začalouněnou matrací, i když to má dost výhod. Většinu výrobků lze objednat pro samostatnou matraci, buď námi vyrobenou, nebo pokud ji již máte, tak vše připravíme na vaše rozměry. Navrhneme také správné uložení podle konkrétního typu matrace.

Dupo&Pohodka oboustranná pohovka

Pohovka s výsuvnou matrací

Spojením naší výsuvné válendy s provedením čela a podhlavníku Pohodka vznikne elegantní solitér.Takto na obě strany je délka 260 cm. Můžeme ji případně vyrobit s jiným tvarem zadního čela a pro pohodlné opření doplnit našimi PURprofi opěrkami. Dobré spaní a pohoda přes den, navíc přistýlka pro návštěvu.

Dvoulůžko Dita

Dvoulůžko s poličkama
Je vhodné do místností s podlahou kterou udržujete stíráním. Postel je vyrobena z lamina a tak nemusíte mít obavy z ušpinení jako u čalouněných typů. Pokud si však budete přát, rádi zhotovíme i polstrovanou variantu, případně kombinaci látky s dřevodesénem.